KURUMSAL

Bebeklerin Rüyası sloganıyla 2000 yılında adım attığımız sektörde bebeklerin, çocukların ve anne adaylarının ihtiyaç duyduğu ürünleri müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Bursa'da mütevazi adımlarla çıktığımız bu başarı yolculuğunda hizmet standartlarımız, ürün çeşitliliğiimiz, uzman insan kaynaklarımız ve en değerli varlığmız müşterilerimizle kurduğumuz sıkı aile bağları sayesinde her geçen gün hızla gelişiyor ve büyüyoruz.

Yerel bir dinamik ve güç merkezi olmamıza rağmen, uluslararası bir vizyonla hareket ediyor; büyüme ve gelişme stratejimizi müşterilerimizin talepleri doğrultusunda olumlu yönde şekillendiriyoruz.

Alışveriş alışkanlırının değştiğii, gelişen ve büyüyen perakende sektöründe, müşterilerimizin taleplerini dikkate alarak önemli bir dönüşüm çalışmasının altına imza attık.

Güvenir Bebe olarak çıktığımız başarı yolculuğunda marka çıtamızı yükselterek tüm faaliyet ve operasyonlarımızı "Güvenir Bebe" çatısı altonda birleştirdik. Markamızın tecrübe birikimlerini geleceğe daha sağlıklı bir şekilde taşımak için attığımız bu adımda bize rehberlik eden başta müşterilerimiz olmak üzere tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

Özelliklede bu sürecin en büyük mimarları olan anne ve anne adaylarına da ayrıca teşekkür ediyoruz çünkü "Güvenir Bebe Annelerin Görüşüdür".